Waga taśmowa
na przenośniku P-BELT

Waga taśmowa to urządzenie umożliwiające pomiar masy wybranego towaru, który znajduje się w ciągłym jednostajnym ruchu. Jako rzetelna firma P-Service chcielibyśmy zaprezentować Państwu wagi taśmowe (wagi taśmociągowe) – system ważący przepływ materiału na dowolnym przenośniku taśmowym P-Belt oparty o indykator wagowy CPWE-BELT znanego producenta Dini Argeo. Waga taśmociągowa z naszej oferty to solidne urządzenie, które doskonale spełni swoją funkcję.

System P-BELT oparty na solidnych podzespołach przodujących światowych producentów nadaje się do zamontowania na wszystkich przenośnikach taśmowych. Z systemem ważącym przepływ masy na taśmociągu, zawsze będziecie mieli podgląd wagi wydobytego materiału, czy też wyprodukowanej frakcji. Proponowaną przez nas wagę taśmociągową wyróżnia najwyższa jakość oraz korzystna cena.

Możliwość montażu terminala wagi taśmowej w „sterówce” (jako panel jak i do postawienia na biurku CPWETF) oraz na zewnątrz w pyło i wodoszczelnej, ogrzewanej szafce.

WŁAŚCIWOŚCI SYSTEMU

  • intuicyjna obsługa
  • bezawaryjność
  • możliwość zapisywania frakcji (do 100 produktów)
  • pamięć sumy częściowej i całkowitej
  • możliwość podłączenia drukarki lub systemu pendrive

PODSTAWOWE PARAMETRY WAGI TAŚMOCIĄGOWEJ

szerokość taśmy 500 – 1600 mm
prędkość taśmy 0,1 – 6 m/s
maksymalny przepływ surowca 1000 t/h
zakres ważenia 3% – 100% przepływu maksymalnego
maksymalne nachylenie przenośnika 20% (18°)
dokładność pomiaru 1%

Wagi taśmociągowe odporne na zapylenie i wilgoć – dostosowane do każdego przenośnika taśmowego.

  • kompleksowy, profesjonalny montaż
  • pełny zakres serwisowy
  • gwarancja 24 miesiące

Nasze wagi taśmociągowe to profesjonalny sprzęt, z którego korzysta wielu zadowolonych klientów. W naszej ofercie dostępne są również urządzenia, takie jak waga na kruszarkę oraz waga przesiewacz. Polecamy także nasz serwis wag ładowarkowych. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.